Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstavy v ZO ČSCH Nezvěstice 2017

14. 3. 2014

 

Kalendář výstav ZO ČSCH Nezvěstice v roce 2018

ZO ČSCH Nezvěstice pořádá ve spolupráci se Svazem ovcí a koz Praha aukci plemenných kozlů a koz plemene bílého, hnědého, burského a anglonubijského. Aukce se koná 6. září od 9 hodin v areálu chovatelů. Zajištěno občerstvení. Srdečně zveme všechny zájemce o chovatelství.

 

 

Dne 20. a 21. 10. 2018 uspořádá ZO ČSCH Nezvěstice naši tradiční místní výstavu K,H,D

spojenou se soutěžní výstavou holubů plemene Český stavák chovatelů západočeského kraje.

Výstava je pro veřejnost otevřena v sobotu od 8 do 16 hodin a v neděli od 8 do 13 hodin.

Možnost nákupu chovných zvířat. Zajištěno občerstvení a tombola. Srdečně zveme všechny

zájemce o chovatelství.

 

 

ZO ČSCH Nezvěstice pořádá ve spolupráci s klubem chovatelů králíků masných plemen (KCHKMP) celostátní speciální výstavu králíků masných plemen.

Výstava se uskuteční  3. 11. 2018 od 8 do 14 hodin a je pouze jednodenní. Budou vystaveni a zároveň nabídnuti k prodeji králíci od nejlepších chovatelů ČR těchto plemen. Novozélandský bílý, kalifornský, burgundský, kuní velký hnědý a modrý, siamský velký žlutý a modrý, nitranský. Bude vystaveno cca 350 ks králíků, z toho cca 120 ks prodejných.

Soutěžit se bude o poháry a čestné ceny. Na tuto jedinečnou výstavní a prodejní akci zveme všechny zájemce, chovatele králíků a co nejširší chovatelskou veřejnost. Zajištěno občerstvení.

 

 

Dne 24. a 25. 11. 2018  uskuteční klub chovatelů Vlašek a ZO ČSCH Chválenice ve výstavní hale ZO ČSCH Nezvěstice speciální výstavu vlašek a výstavu wyandotek jako memoriál manželů Terčových. Srdečně zveme všechny zájemce a chovatele.

 

Navštivte naše webové stránky na adrese:

 

www.nezvestice.cz/csch